Web File Manager Statistics (6.x-1.1) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: No log messages available.
bo: ཟིན་ཐོའི་བརྡ་འཕྲིན་གང་ཡང་མེད།

en: Time
bo: དུས་ཚོད

en: Mail
bo: འཕྲིན་ཡིག

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Anonymous
bo: མིང་མེད་སྤྱོད་མཁན
