Web File Manager Statistics (6.x-1.1) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
eo: Nuligu

en: File
eo: Dosiero

en: No log messages available.
eo: Loglibroj mesaĝoj ne ekzistas.

en: Time
eo: Tempo

en: Mail
eo: Retpoŝto

en: User
eo: Uzanto

en: Node
eo: Nodo

en: Anonymous
eo: Sennoma
