Web File Manager Statistics (6.x-1.1) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
es: Cancelar

en: File
es: Archivo

en: No log messages available.
es: No hay mensajes de registro disponibles.

en: Time
es: Hora

en: Mail
es: Correo

en: User
es: Usuario

en: Node
es: Nodo

en: Anonymous
es: Anónimo

en: File Type
es: Tipo de archivo
