Web File Manager Statistics (6.x-1.1) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Time
gu: સમય

en: Mail
gu: મેઇલ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Node
gu: નોડ

en: Anonymous
gu: અજ્ઞાત
