Web File Manager Statistics (6.x-1.1) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
he: ביטול

en: File
he: קובץ

en: No log messages available.
he: לא קיימות הודעות יומן.

en: Time
he: זמן

en: Mail
he: מייל

en: User
he: משתמש

en: Node
he: פריט תוכן

en: Anonymous
he: אנונימי
