Web File Manager Statistics (6.x-1.1) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
ja: キャンセル

en: File
ja: ファイル

en: No log messages available.
ja: ログメッセージはありません。

en: Time
ja: 時間

en: Mail
ja: メール

en: User
ja: ユーザー

en: Node
ja: ノード

en: Anonymous
ja: 匿名

en: File Type
ja: ファイル形式
