Web File Manager Statistics (6.x-1.1) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
jv: Batal

en: File
jv: Berkas

en: No log messages available.
jv: Ora ānā pesen log sing disediaknā.

en: Time
jv: Wektu

en: Mail
jv: Surat

en: User
jv: Panganggo

en: Anonymous
jv: Jeneng ora dikenal
