Web File Manager Statistics (6.x-1.1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: File
ka: ფაილი

en: Time
ka: დრო

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Anonymous
ka: ანონიმური
