Web File Manager Statistics (6.x-1.1) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: File
lt: Failas

en: No log messages available.
lt: Nėra įrašų.

en: Time
lt: Laikas

en: Mail
lt: Paštas

en: User
lt: Narys

en: Node
lt: Mazgas

en: Anonymous
lt: Svečias
