Web File Manager Statistics (6.x-1.1) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
lv: Atcelt

en: File
lv: Fails

en: No log messages available.
lv: Nav pieejams neviens žurnāla pieraksts.

en: Time
lv: Laiks

en: Mail
lv: Pasts

en: User
lv: Lietotājs

en: Node
lv: Mezgls

en: Anonymous
lv: Viesis
