Web File Manager Statistics (6.x-1.1) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
mr: रद्द

en: File
mr: फाईल

en: Time
mr: वेळ

en: Mail
mr: ईमेल

en: User
mr: सदस्य

en: Node
mr: शाखा

en: Anonymous
mr: अज्ञात
