Web File Manager Statistics (6.x-1.1) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: File
ne: फ़ाइल

en: No log messages available.
ne: लग सन्देश उपलब्ध छैन

en: Time
ne: समय

en: Mail
ne: पत्र

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Node
ne: नोड

en: Anonymous
ne: अज्ञात
