Web File Manager Statistics (6.x-1.1) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
oc: Anullar

en: File
oc: Fichièr

en: No log messages available.
oc: Cap d'entrada del jornal es pas disponibla.

en: Time
oc: Ora

en: Mail
oc: Corrièrs electronic

en: User
oc: Utilizaire

en: Node
oc: Nosèl

en: Anonymous
oc: Anonim
