Web File Manager Statistics (6.x-1.1) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: File
sk: Súbor

en: No log messages available.
sk: Nie sú k dispozícii žiadne správy v zázname.

en: Time
sk: Čas

en: Mail
sk: Pošta

en: User
sk: Používateľ

en: Node
sk: Uzol

en: Anonymous
sk: Anonymný
