Web File Manager Statistics (6.x-1.1) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: File
te: ఫైల్

en: No log messages available.
te: లాగ్ సందేశాలు అందుబాటులో లేవు

en: Time
te: సమయం

en: Mail
te: మెయిల్

en: User
te: వాడుకరి

en: Anonymous
te: అనామకం
