Web File Manager Statistics (6.x-1.1) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
tr: İptal

en: File
tr: Dosya

en: No log messages available.
tr: Kayıt mesajı yok.

en: Time
tr: Zaman

en: Mail
tr: Posta

en: User
tr: Kullanıcı

en: Node
tr: Düğüm

en: Anonymous
tr: Adsız
