Web File Manager Statistics (6.x-1.1) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: File
ur: فائل

en: No log messages available.
ur: کوئ لاگ پیغامات موجود نہیں۔

en: Time
ur: وقت

en: Mail
ur: مراسلہ

en: User
ur: صارف

en: Node
ur: نوڈ

en: Anonymous
ur: گمنام
