webform-fivestar (6.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: None
da: Ingen

en: All
da: Alle

en: Webform
da: Webformular

en: Number of stars
da: Antallet af stjerner
