webform-fivestar (6.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: None
uk: Ні

en: All
uk: Все

en: Webform
uk: Опитувач

en: Number of stars
uk: Кількість зірок
