webform-fivestar (6.x-1.0-beta2) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: None
cs: Žádné

en: All
cs: Vše

en: Number of stars
cs: Počet hvězdiček
