webform-fivestar (6.x-1.0) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: None
eo: Neniu

en: All
eo: Ĉiuj

en: Number of stars
eo: Kvanto de steloj

en: Fivestar
eo: Kvinstelo
