webform-fivestar (6.x-1.0) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: None
fi: Ei mitään

en: All
fi: Kaikki

en: Webform
fi: Verkkolomake

en: Number of stars
fi: Tähtien lukumäärä
