webform-fivestar (6.x-1.0) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: None
ru: Нет

en: All
ru: Все

en: Webform
ru: Веб-форма

en: Number of stars
ru: Количество звёзд
