webform-fivestar (6.x-1.1) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: None
fr: Aucun(e)

en: All
fr: Tout

en: Number of stars
fr: Nombre d'étoiles
