webform-fivestar (6.x-1.1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: None
he: ללא

en: All
he: הכל

en: Webform
he: טופס - Webform

en: Number of stars
he: מספר כוכבים
