Webform (6.x-2.10) - en to fy translation catalogue (16 entries)

en: Title
fy: Titel

en: Delete
fy: Wiskje

en: Submit
fy: Ferstjoere

en: Username
fy: Brûkersnamme

en: Cancel
fy: Ofbrekke

en: Advanced options
fy: Avansearre opsjes

en: Edit
fy: Bewurkje

en: Preview
fy: Foarbyld

en: View
fy: Besjen

en: Advanced settings
fy: Avansearre ynstellings

en: User
fy: Brûker

en: To
fy: Oan

en: Month
fy: Moanne

en: Day
fy: Dei

en: !name field is required.
fy: Fjild !name is ferplicht.

en: Next Page >
fy: Folgjend blêd >
