Webform (6.x-2.8) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Submitted values are
da: Indsendte værdier

en: Go back to the form
da: Tilbage til formularen

en: Submitted on @date
da: Tilføjet d. @date

en: Submitted by user: @username [@ip_address]
da: Tilføjet af bruger: @username [@ip_address]

en: Submitted by anonymous user: [@ip_address]
da: Tilføjet af anonym bruger: [@ip_address]

en: The results of this submission may be viewed at:
da: Resultatet af denne tilføjelse kan ses på:
