Webform (6.x-2.8) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Submitted values are
sv: Inskickade värden är

en: Go back to the form
sv: Gå tillbaka till formuläret

en: Submitted on @date
sv: Skickad @date

en: Submitted by user: @username [@ip_address]
sv: Inskickat av användare: @username [@ip_address]

en: Submitted by anonymous user: [@ip_address]
sv: Inskickat av anonym användare: [@ip_address]

en: The results of this submission may be viewed at:
sv: Resultatet av detta inlägg kan ses på:
