Webform (6.x-2.9) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Submitted values are
de: Diese Werte wurden eingegeben

en: Go back to the form
de: Zurück zum Formular

en: Submitted on @date
de: Verfasst am @date

en: Submitted by user: @username [@ip_address]
de: Verfasst von Benutzer: @username [@ip_address]

en: Submitted by anonymous user: [@ip_address]
de: Verfasst von Gast: [@ip_address]

en: The results of this submission may be viewed at:
de: Die Ergebnisse dieser Eingabe können eingesehen werden unter:
