Webform (6.x-2.9) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Submitted values are
el: Οι υποβληθέντες τιμές είναι

en: Go back to the form
el: Μετάβαση πίσω στη φόρμα

en: Submitted on @date
el: Υποβλήθηκε την @date

en: Submitted by user: @username [@ip_address]
el: Υποβλήθηκε από το χρήστη: @username [@ip_address]

en: Submitted by anonymous user: [@ip_address]
el: Υποβλήθηκε από τον ανώνυμο χρήστη: [@ip_address]

en: The results of this submission may be viewed at:
el: Τα αποτελέσματα αυτής της υποβολής μπορούν να εμφανιστούν στη:
