Webform (6.x-2.9) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Submitted values are
fi: Lähetetyt arvot

en: Go back to the form
fi: Palaa lomakkeeseen

en: Submitted on @date
fi: Lähetetty @date

en: Submitted by user: @username [@ip_address]
fi: Lähettänyt käyttäjä: @username [@ip_address]

en: Submitted by anonymous user: [@ip_address]
fi: Lähettänyt <em>anonyymi käyttäjä</em> ip-osoitteesta [@ip_address]

en: The results of this submission may be viewed at:
fi: Lomakkeen vastaukset löytyvät osoitteessa
