Webform (6.x-2.9) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Submitted values are
fr: Les valeurs soumises sont

en: Go back to the form
fr: Retourner au formulaire

en: Submitted on @date
fr: Soumis le @date

en: Submitted by user: @username [@ip_address]
fr: Soumis par l'utilisateur : @username [@ip_address]

en: Submitted by anonymous user: [@ip_address]
fr: Soumis par l'utilisateur anonyme : [@ip_address]

en: The results of this submission may be viewed at:
fr: Les résultats de cette soumission peuvent être vus ici :
