Webform (6.x-2.9) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Submitted values are
it: I valori inseriti sono

en: Go back to the form
it: Torna al form

en: Submitted on @date
it: Inviato in data @date

en: Submitted by user: @username [@ip_address]
it: Inviato da: @username [@ip_address]

en: Submitted by anonymous user: [@ip_address]
it: Inviato da un utente anonimo: [@ip_address]

en: The results of this submission may be viewed at:
it: I risultati di questa richiesta possono essere letti all'indirizzo:
