Webform (6.x-2.9) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Submitted values are
sk: Odoslané hodnoty sú

en: Go back to the form
sk: Vrátiť sa na formulár

en: Submitted on @date
sk: Odoslané @date

en: Submitted by user: @username [@ip_address]
sk: Odoslané používateľom: @username [@ip_address]

en: Submitted by anonymous user: [@ip_address]
sk: Odoslané anonymným používateľom: [@ip_address]

en: The results of this submission may be viewed at:
sk: Výsledky z tohto odoslaného formulára môžete zobraziť na stránke:
