Webform2PDF (6.x-1.1) - en to et translation catalogue (15 entries)

en: Reset to defaults
et: Taasta vaikeseaded

en: Submit
et: Sisesta

en: General settings
et: Üldised seaded

en: Download PDF
et: Laadi alla PDF

en: View
et: Kuva

en: E-mail settings
et: E-maili seaded

en: Landscape
et: Maastik

en: Portrait
et: Portree

en: Align left
et: Vasakule joondus

en: Align center
et: Keskele joondus

en: Align right
et: Paremale joondus

en: PDF header
et: PDFi päis

en: PDF footer
et: PDFi jalus

en: Generate PDF Document.
et: Genereeri PDF dokument.

en: Generate PDF
et: Genereeri PDF
