Webform2PDF (6.x-1.1) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Reset to defaults
lv: Atjaunot noklusētās vērtības

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: General settings
lv: Vispārīgie iestatījumi

en: Font Size
lv: Fonta izmērs

en: Download PDF
lv: Lejupielādēt PDF

en: View
lv: Skatīt

en: Align left
lv: Pakārtot pa kreisi

en: Align center
lv: Centrēt

en: Align right
lv: Pakārtot pa labi
