Webform2PDF (6.x-1.1) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Reset to defaults
th: กลับไปใช้ค่าเริ่มต้น

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: General settings
th: กำหนดค่าทั่วไป

en: View
th: ดู

en: Align left
th: จัดชิดซ้าย

en: Align center
th: จัดกึ่งกลาง

en: Align right
th: จัดชิดขวา
