Webform2PDF (6.x-1.2) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Reset to defaults
fa: بازنشاندن به پیش‌فرض

en: Submit
fa: ثبت

en: General settings
fa: تنظیمات عمومی

en: Font Size
fa: انداره فونت

en: View
fa: مشاهده

en: E-mail settings
fa: تنظیمات پست الکترونیکی

en: Paper size
fa: اندازه صفحه

en: Align left
fa: چپ‌چین

en: Align center
fa: وسط‌چین

en: Align right
fa: راست‌چین

en: Header text
fa: متن سربرگ
