Webform2PDF (6.x-2.0) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Reset to defaults
id: Kembalikan ke standar

en: Submit
id: Kirim

en: General settings
id: Pengaturan umum

en: View
id: Lihat

en: E-mail settings
id: Pengaturan surel

en: Align left
id: Rata kiri

en: Align center
id: Rata tengah

en: Align right
id: Rata kanan
