Webform2PDF (6.x-2.0) - en to sk translation catalogue (17 entries)

en: Reset to defaults
sk: Znovunastaviť predvolené hodnoty

en: Submit
sk: Odoslať

en: General settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Font Size
sk: Veľkosť písma

en: View
sk: Zobraziť

en: am
sk: doobeda

en: pm
sk: poobede

en: E-mail settings
sk: Nastavenia e-mailu

en: Font Family
sk: Typ písma

en: Webform
sk: Webformulár

en: Landscape
sk: Na šírku

en: Portrait
sk: Na výšku

en: Paper size
sk: Veľkosť papiera

en: Page orientation
sk: Orientácia papiera

en: Align left
sk: Zarovnať vľavo

en: Align center
sk: Zarovnať na stred

en: Align right
sk: Zarovnať vpravo
