Webform2PDF (6.x-2.1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ps: ولیګه

en: View
ps: ليد

en: Align left
ps: کیڼ پرلیکون

en: Align center
ps: منځ پرليکون

en: Align right
ps: ښی پرلیکون
