Webform2PDF (6.x-2.1) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Reset to defaults
ro: Resetează la valori implicite.

en: Submit
ro: Trimite

en: General settings
ro: Setări generale

en: Font Size
ro: Mărime font

en: Download PDF
ro: Descărcare PDF

en: View
ro: Afişează

en: E-mail settings
ro: Configurări E-mail

en: Font Family
ro: Familie font

en: Paper size
ro: Dimensiunea paginii

en: Page orientation
ro: Orientarea paginii

en: Align left
ro: Aliniere la stânga

en: Align center
ro: Aliniere la centru

en: Align right
ro: Aliniere la dreapta
