Webform2PDF (6.x-2.1) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Reset to defaults
tr: Öntanımlı ayarlara geri dön

en: Submit
tr: Gönder

en: General settings
tr: Genel ayarlar

en: Download PDF
tr: PDF'yi indir

en: View
tr: Görüntüle

en: am
tr: öö

en: pm
tr: ös

en: E-mail settings
tr: E-posta ayarları

en: Paper size
tr: Kağır boyutu

en: Align left
tr: Sola yasla

en: Align center
tr: Ortala

en: Align right
tr: Sağa yasla
