Webform2PDF (6.x-2.2) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Reset to defaults
bs: Resetuj na defaultno

en: Save
bs: Sačuvaj

en: View
bs: Pregled

en: am
bs: prijepodne

en: pm
bs: poslijepodne
