Webform2PDF (6.x-2.2) - en to gl translation catalogue (17 entries)

en: Reset to defaults
gl: Restaurar cos valores predeterminados

en: Submit
gl: Enviar

en: General settings
gl: Configuración xeral

en: Save
gl: Gardar

en: Font Size
gl: Tamaño da Fonte

en: Download PDF
gl: Descargar PDF

en: View
gl: Ver

en: key
gl: clave

en: Font Family
gl: Familia da Fonte

en: Webform
gl: Formulario web

en: Landscape
gl: Apaisado

en: Portrait
gl: Vertical

en: Paper size
gl: Tamaño do papel

en: Page orientation
gl: Orientación da páxina

en: Align left
gl: Aliñar á esquerda

en: Align center
gl: Aliñar o centro

en: Align right
gl: Aliñar á dereita
