Webform2PDF (6.x-2.2) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Reset to defaults
mr: मुळरुपात करा

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: General settings
mr: सामान्य संरचना

en: Legal
mr: कायदेशीर

en: Save
mr: संरक्षीत

en: View
mr: बघा
