Webform2PDF (6.x-2.2) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Reset to defaults
my: မူလ အတိုင်း ပြန်ထားရန်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: General settings
my: အထွေထွေ အထိန်းအချုပ်များ

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Align left
my: ဘယ်ညှိရန်

en: Align center
my: အလယ်ညှိရန်

en: Align right
my: ညာညှိရန်
