Webform2PDF (6.x-2.4) - en to pl translation catalogue (26 entries)

en: Reset to defaults
pl: Przywróć domyślne

en: Submit
pl: Zachowaj

en: General settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Save
pl: Zapisz

en: Font Size
pl: Rozmiar czcionki

en: Download PDF
pl: Pobierz PDF

en: View
pl: Widok

en: key
pl: klucz

en: am
pl: przed południem

en: pm
pl: po południu

en: E-mail settings
pl: Ustawienia e-mail

en: Font Family
pl: Rodzina czcionek

en: Letter
pl: Litera

en: Webform
pl: Formularz

en: Landscape
pl: Krajobraz

en: Portrait
pl: Portret

en: There are no submissions for this form. <a href="!url">View this form</a>.
pl: Brak zgłoszeń wysłanych przez ten formularz. <a href="!url">Zobacz formularz</a>.

en: Paper size
pl: Rozmiar papieru

en: Page orientation
pl: Orientacja strony

en: Align left
pl: Wyrównaj do lewej

en: Align center
pl: Wyrównaj do środka

en: Align right
pl: Wyrównaj do prawej

en: Header text
pl: Tekst nagłówka

en: Footer text
pl: Tekst stopki

en: @sid (draft)
pl: @sid (szkic)

en: Text alignment
pl: Wyrównanie tekstu
