Webform2Sugar (6.x-2.1) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: Campaign ID
nl: campagne-ID

en: Other
nl: Andere

en: SugarCRM Settings
nl: SugarCRM-instellingen

en: Configure SugarCRM webform integration
nl: SugarCRM webform-integratie instellen

en: Modifies the Webform module to submit to SugarCRM
nl: Wijzigt de Webform-module om gegevens op te slaan in SugarCRM

en: Valid response recieved from SugarCRM<br /><br />Data posted : !posted<br /><br />Content of response (an empty response is a good thing!): !response
nl: Geldige reactie ontvangen van SugarCRM<br /><br />Gegevens geplaatst: !posted<br /><br />Inhoud van reactie (een lege reactie is juist goed!): !response

en: Failed to send request to !url response code was !code
nl: Het verzoek naar !url sturen is mislukt. De statuscode is !code

en: The campaign ID in SugarCRM
nl: De campagne-ID in SugarCRM

en: SugarCRM connection settings
nl: SugarCRM verbindingsinstellingen

en: The domain location of SugarCRM?
nl: Het domein van SugarCRM?

en: The domain of where SugarCRM can be found. IE: www.mysite.com
nl: Het domein waar SugarCRM gevonden kan worden. Bijvoorbeeld: www.mijnsite.nl

en: The directory location of SugarCRM?
nl: De maplocatie van SugarCRM?

en: The directory name of your SugarCRM installation. IE: sugar
nl: De mapnaam van de SugarCRM-installatie. Bijvoorbeeld: sugar

en: SugarCRM version
nl: SugarCRM-versie

en: Webform leads to SugarCRM
nl: Webform leidt naar SugarCRM
