Webform A/B Testing (6.x-1.0) - en to cy translation catalogue (12 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Remove
cy: Symud

en: This action cannot be undone.
cy: Ni ellir dad-wneud y weithred yma.

en: Number
cy: Rhif

en: Name
cy: Enw

en: Add
cy: Ychwanegu

en: Active
cy: Gweithredol

en: Hits
cy: Cyfraddau taro

en: Webform
cy: Ffurf gwe

en: Reports
cy: Adroddiadau
